OBÓZ STARA MORAWA

„Hotel Morawa” nowoczesny,
rozwijający się obiekt hotelarski powstały w 2007r. Położony w Starej Morawie oddalonej zaledwie 2,5km od Stronia Śląskiego, przy drodze do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. Atrakcyjna okolica, piękna panorama Masywu Śnieżnika w Sudetach wschodnich napawa do aktywnego wypoczynku. W odległości 200 m od niego znajduje się „Zalew Stara Morawa”, który jest znakomitym akwenem do uprawy sportów wodnych. W pobliżu ośrodka znajduje się szeroki wachlarz tras rowerowych, pieszych szlaków turystycznych, a także „wieża widokowa na Czarnej Górze”. 2,5 km od hotelu znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim z krytą pływalnią i zespołem odnowy biologicznej : sauna sucha i mokra, wanna z masażami wodnymi (jakuzii), siłownia, hala sportowa ze ściankami wspinaczkowymi.
Pokoje hotelowe:
Pokoje 2,3,4- osobowe z łazienką i WC, TV – łącznie 60 miejsc noclegowych.

Przejazd : komfortowym autokarem z Żyrardowa
Trzy posiłki dziennie – bardzo smaczna, domowa i sprawdzona kuchnia.
Trenujemy: na dwóch kortach tenisowych o powierzchni z mączką ceglaną, jednym korcie o powierzchni syntetycznej – z dodatkowym oświetleniem, a także na boisku wielofunkcyjnym, także z oświetleniem.

 • dwa treningi tenisowe dziennie (1,5 – 2 godz. każdy)
  • dwa godzinne treningi ogólnorozwojowe dziennie
  • drużynowe rozgrywki podczas trwania całego obozu
  • turniej tenisowy na zakończenie obozu
  A co jeszcze w programie:
  • wycieczki, gry i zabawy terenowe, piłka nożna, grill/ ognisko.
  • Plażowanie nad „Zalewem Stara Morawa”
  • w ramach treningów ogólnorozwojowych uczestnicy biorą udział w drużynowej „Olimpiadzie obozowej” (wiele konkurencji sprawnościowo –zwinnościowych)
  Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych „zaistnieją” w naszej Tabeli Tenisowych Rekordów Obozowych.
  Kadra: doświadczeni trenerzy i instruktorzy tenisa, absolwenci AWF.
  Kierownik obozu: Sebastian Tomaszewski, udzieli wszelkich informacji na temat obozu pod nr tel. 501025574 lub st@matchpointzyrardow.pl