Damian Kacprzak

Damian Kacprzak trener tenisa Matchpoint ŻyrardówJest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem magistra i specjalizacją tenis ziemny. Prowadzenie zajęć tenisowych łączy z pracą nauczyciela wychowania fizycznego w SP w Radziejowicach. Pracę trenera tenisa zaczynał prowadząc półkolonie tenisowe. Obecnie prowadzi zajęcia dla najmłodszych dzieci do 10 lat. Jednym z jego głównych celów pracy z najmłodszymi jest zachęcenie do gry w tenisa i uprawianie tego sportu przez całe życie.

Treningi tenisa ziemnego prowadzi zgodnie z programem Tenis10 gwarantującym wszechstronny rozwój młodych tenisistów. W szkoleniu dzieci kładzie nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz odpowiednie do dyscypliny przygotowanie motoryczne.
Poza tenisem jego pasją jest siatkówka. Przez ostatnie kilka lat był kierownikiem oraz kapitanem III ligowej drużyny Virtus Wiskitki.
Oprócz certyfikatu instruktora tenisa ziemnego posiada dyplom instruktora piłki siatkowej, trenera kulturystyki, instruktora piłki ręcznej oraz gimnastyki korekcyjnej.

Zaprasza najmłodszych adeptów sportu na wspólne zajęcia.